Osiedle nr 2 ŚRÓDMIEJSKIE

ul. Graniczna 3 | 78-100 Kołobrzeg

Rada Osiedla:

  • Przewodnicząca Rady Osiedla - Iwona Panas
  • Zastępca Przewodniczącej Rady Osiedla - Zbigniew Prusak

Radni Rady Osiedla:

  • Anna Bańkowska
  • Bartosz Bieńkowski
  • Wiesław Artur Filipowicz
  • Szymon Jarzembowski
  • Przemysław Kiełkowski
  • Zdzisław Kisiel
  • Rubina Kosmala
  • Robert Małkiewicz
  • Marcin Pietraszko
  • Robert Rudnicki
  • Łukasz Strobejko
  • Tomasz Sotyń
  • Marek Zasada

Zarząd Osiedla:

  • Przewodniczący Zarządu Osiedla - Przemysław Kiełkowski
  • Zastępca Przewodniczącego Zarządu Osiedla - Zdzisław Kisiel
  • Członek Zarządu Osiedla - Robert Rudnicki

Osiedle nr 1 SOLNE ZDROJE

ul. Armii Krajowej 8 | 78-100 Kołobrzeg

Rada Osiedla:

  • Przewodniczący Rady Osiedla - Eugeniusz Gulczyński
  • Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla - Marek Augustyniak

Radni Rady Osiedla:

  • Irmina Błażewicz
  • Małgorzata Chlebowska
  • Zofia Koczwara
  • Anna Mystek
  • Teresa Owczarczyk
  • Maciej Saładziak
  • Antoni Szarmach
  • Arnold Wardak
  • Dariusz Wierzbicki
  • Cecylia Wilczyńska

Zarząd Osiedla:

  • Przewodniczący Zarządu Osiedla - Antoni Szarmach
  • Zastępca Przewodniczącego Zarządu Osiedla - Małgorzata Chlebowska
  • Członek Zarządu Osiedla - Teresa Owczarczyk

Osiedle nr 3 ZAMOŚCIE

ul. Zygmuntowska 46 | 78-100 Kołobrzeg

Rada Osiedla:

  • Przewodnicząca Rady Osiedla - Małgorzata Rzepka - Klincewicz
  • Zastępca Przewodniczącej Rady Osiedla - Liliana Korzeniewska

Radni Rady Osiedla:

  • Ariel Całkowski
  • Mariusz Czech
  • Elżbieta Czujkowska - Bolszakow
  • Rafał Klimek
  • Robert Kucharycz
  • Żaneta Mazurek
  • Magdalena Rowicka
  • Kazimierz Skonieczny
  • Danuta Sznitko
  • Dariusz Zawadzki

Zarząd Osiedla:

  • Przewodniczący Zarządu Osiedla - Dariusz Zawadzki
  • Zastępca Przewodniczącego Zarządu Osiedla - Żaneta Mazurek
  • Członek Zarządu Osiedla - Robert Kucharycz

Osiedle nr 5 LĘBORSKIE

ul. Słowińców 2 | 78-100 Kołobrzeg
(adres do korespondencji: ul. Grochowska 6F/5, 78-100 Kołobrzeg)

Rada Osiedla:

  • Przewodniczący Rady Osiedla - Dariusz Ciesiński
  • Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla - Stefan Brzycki

Radni Rady Osiedla:

  • Grzegorz Pawelski
  • Ewa Janiszewska
  • Zbigniew Malinowski
  • Kacper Matuszewski
  • Ewa Michalak
  • Paweł Nadolny
  • Elżbieta Oleksiak
  • Monika Oleksiak
  • Piotr Rzepka
  • Zbigniew Rzepka
  • Adam Swat
  • Izabela Zielińska
  • Helena Czerniawska

Zarząd Osiedla:

  • Przewodniczący Zarządu Osiedla - Piotr Rzepka, tel.: 665 875 283
  • Zastępca Przewodniczącego Zarządu Osiedla - Ewa Janiszewska
  • Członek Zarządu Osiedla - Ewa Michalak

NASZE OSIEDLE ON-LINE

Osiedle nr 6 ZACHODNIE

ul. Jedności Narodowej 42 | 78-100 Kołobrzeg

Rada Osiedla:

  • Przewodnicząca Rady Osiedla - Magdalena Hamulak
  • Zastępca Przewodniczącej Rady Osiedla - Irena Towarnicka

Radni Rady Osiedla:

  • Wiesława Chodor
  • Piotr Rafał Denda
  • Ryszard Denda
  • Mariusz Kaźmierski
  • Sebastian Macioszek
  • Karolina Oleksiewicz
  • Zbigniew Oleksiewicz
  • Zbigniew Olender
  • Marek Pawlicki
  • Danuta Szczepaniak
  • Danuta Wilk

Zarząd Osiedla:

  • Przewodnicząca Zarządu Osiedla - Karolina Oleksiewicz
  • Zastępca Przewodniczącej Zarządu Osiedla - Danuta Szczepaniak
  • Członek Zarządu Osiedla - Zbigniew Olender